טסים למזרח? כך תארזו את המזוודה לתאילנד!

מתכננים לטוס לתאילנד? ובכן, חלק בלתי נפרד מההכנות כולל כמובן את האריזה. בין אם אתם מתכננים לטוס לתקופה קצרה ובוודאי אם מדובר בטיול ארוך, חשוב לארוז בצורה נכונה, כל זאת מתוך מטרה להבטיח נוחות מקסימלית וכן הימנעות מהוצאות כספיות כבדות בעקבות מחסור בפריטים שאתם זקוקים להם, או עוגמת נפש כתוצאה מלוקים שאינם שלמים בעקבות אריזה שאיננה נכונה. אז כיצד ומה אורזים את המזוודה לקראת טיול בלתי נשכח בתאילנד? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

נעליים סגורות

טיול בתאילנד כולל בין היתר שפע של אטרקציות כמו גם פעילויות בתוך המלון ומחוצה לו. דרך המרכז למטייל תאילנד תוכלו לקבל מגוון רחב של הצעות לאטרקציות מומלצות, ועל כן בתהליך של אריזת המזוודה צריך לקחת בחשבון את הנעליים – ביחד עם כפכפים דאגו לקחת איתכם גם נעלי ספורט סגורות, כאשר טיפ מצוין לשמירה על סדר הוא שימוש בשקיות בד שבהן ניתן להניח את הנעליים, ובהתאם לכך לחסוך מקום במזוודה או בתיק.

מוצרי טיפוח

בשביל לשמור על מראה עור בריא וקורן גם בזמן הטיול, מומלץ לארוז בתיק נפרד את מוצרי הטיפוח אשר כוללים בין היתר קרם לחות, סרום, סבון פנים וכן מוצרים שבהם אתם משתמשים באופן קבוע. בשביל לארוז בצורה חכמה ומדויקת, מומלץ לבצע רכישה של מוצרים מוקטנים שיכנסו היטב לתיק ואף ישמשו אתכם בצורה נוחה במהלך הטיול שלכם. בנוסף, אל תשכחו להכניס לתוך המזוודה גם מספר יחידות של קרם הגנה עם אחוז גבוה, בייחוד על רקע מזג האוויר הטרופי והחם ברוב ימות השנה בתאילנד.

תיק עזרה ראשונה

אירועים לא צפויים עלולים להתרחש בכל עת, ובשביל להיות מוכנים חשוב לארוז את המזוודה באמצעות שילוב של תיק עזרה ראשונה. אפשר לבצע רכישה של התיק הזה בכל רשתות השיווק בעלות כספית נוחה לכל כיס, כאשר שימו לב כי התיק צריך להיות סגור, ובמידת הצורך הוסיפו גם אקסטרה אביזרים כמו למשל יותר תחבושות, פולידין ועוד, לצד תרופות ללא מרשם רופא. כאן תוכלו למצוא מדריך מקיף המציג את כל השאלות החשובות שאותן מומלץ לשאול את הרוקח, כחלק מהכנה לקראת האריזה של המזוודה לתאילנד.

 

 

הלבשה תחתונה

בתוך שקית הכניסו את כל ההלבשה התחתונה הכוללת חזיות, תחתונים וכמובן את בגדי הים שלכם. מומלץ לארוז כמה שיותר, כחלק מהבנה כי במידה ואתם יוצאים לטיול ארוך, היכולת שלכם לבצע רכישה של הלבשה תחתונה באיכות מעולה כמו בארץ היא כמעט בלתי אפשרית, בייחוד אם אתם נוסעים לאזורים מרוחקים כמו למשל באיים.

מסמכים

הכניסו לתוך המזוודה שלכם את המסמכים החשובים הכוללים צילום של תעודת זהות, דרכון, ביטוח וכן אישורים מודפסים לגבי אישור הזמנה למלונות כמו גם אטרקציות. את המסמכים רצוי להכניס לתוך תייקיה מסודרת ולהניח אותו לאחר שסיימתם לארוז את כל הבגדים והציוד, כך שניתן יהיה לשלוף את המסמכים שלכם בקלות וללא מאמץ מיותר.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם עכשיו, תוכלו לארוז בצורה חכמה ויעילה לקראת הטיול שלכם בתאילנד. תהליך האריזה צריך להתבצע בצורה מאורגנת ומסודרת, כאשר רצוי לצפות בסרטונים ברשתות החברתיות כמו למשל אינסטגרם או בפלטפורמה של יוטיוב אשר מציגים מגוון רחב של טכניקות לאריזה מהירה, נוחה וקלה לשליפה. והכי חשוב – אל תשכחו להוסיף למזוודה שלכם גם פריט זיהוי כמו תג עם השם המלא, כך שתוכלו לזהות את המזוודה או התיק ובהתאם לכך להתחיל את הטיול ברגל ימין.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות