איך בוחרים קרם פנים? כך תעשו זאת – ואפילו כשקונים אונליין

קרם פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של נשים כמו גם של גברים. למעשה, אם עד לפני מספר שנים רכישה של קרם פנים הייתה שמורה לחנויות הפיזיות, כיום ניתן להבחין במגמה שרק הולכת וצוברת תאוצה ובמסגרתה יותר ויותר צרכנים רוכשים את המוצרים שלהם דרך חנויות האונליין, כולל קרם פנים. אם גם אתם מתכננים להתחדש ולרכוש קרם, כך תוכלו לבצע בחירה נכונה – מבלי לצאת מהבית. מוכנים? בואו נתחיל!

בדיקת הרכיבים

לרכיבים של קרם הפנים יש השפעה אדירה על היכולת לספוג את הקרם אבל גם על התחושה על העור. מאחר ואתם רוכשים את המוצר דרך חנות אינטרנטית, חשוב מאוד לקרוא את הרכיבים של הקרם ולהתייעץ עם הקוסמטיקאית לגבי ריכוז החומרים, מתוך מטרה לוודא כי לא תהיה רגישות של העור וכי הקרם מתאים לעור הפנים שלכם. זה הזמן להסביר כי קרם שיכול להתאים למישהו אחד לא בהכרח מתאים לכולם, ועל כן קריאה מדוקדקת של הרכיבים היא חיונית.

התאמה לעונת השנה

יש הבדל משמעותי בין קרם פנים לחורף לבין קרם פנים לקיץ. העדיפו לבצע את הרכישה שלכם בהתאם לעונה ועם שימת דגש על המרקם של הקרם, כל זאת מתוך מטרה ליצור התאמה מדויקת. על כן, בתהליך הרכישה צריך לקחת בחשבון גם את העונה של השנה אבל גם את תדירות השימוש כחלק מהשקעה כספית משתלמת.

איך בוחרים קרם פנים? כך תעשו זאת - ואפילו כשקונים אונליין

התחשבות במצב הנוכחי של העור

בחירה של תכשיר טיפוח מכל סוג ובוודאי קרם פנים צריכה להתבצע בהתאם למצב הנוכחי של העור. אם למשל העור אדמומי ומגורה, עדיף לבחור בקרם בעל מרקם קליל וכמעט שקוף שלא יסתום את הנקבוביות ואילו מדובר בעור בוגר, רצוי לבחור דווקא בקרם סמיך יותר שיעניק לעור את המראה הזוהר והמחמיא.

קריאת ביקורת

היתרון הגדול של רכישה באינטרנט נובע בשל היכולת לקרוא ביקורות אודות המוצר, ובהתאם לכך לקבל החלטות. מדובר באינדיקציה שיכולה לסייע לכם לבחור את הקרם האיכותי ביותר המותאם בדיוק לעור הפנים.

בדיקת דוגמיות

לא מעט אתרים מאפשרים לבצע הזמנה של קרם בגודל מוקטן, לטובת התנסות. מדובר בהזדמנות מעולה גם לבחון את המרקם של הקרם אבל גם את האפקט שלו, טרם רכישה של המוצר בגודל מלא. נצלו את ההזדמנות לבחינה של מספר קרמים, וזאת לטובת קבלת החלטה נכונה.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים קרם פנים איכותי שיספק לכם את המענה הנדרש גם מבחינת הלחות וגם מבחינת המראה של העור. שימו לב כי הרכישה מתבצעת אך ורק אצל חנות מוכרת ובעלת שם מוכח בתחום, כל זאת מתוך מטרה להימנע מחיקויים שעלולים גם להזיק לבריאות שלכם ושל העור שלכם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות