כמו בבית מלון: איך לעצב חדר שינה ויפה ונוח?

חדר השינה הוא החדר החשוב ביותר בבית. בשל כך, צריך להקדיש זמן ומחשבה לטובת עיצוב אשר יתכתב מצד אחד עם הטעם האישי שלכם, אבל מצד שני גם יאפשר לכם ליצור חדר שינה מעוצב שנראה ממש כמו בבית מלון. בעידן שבו כל האפשרויות פתוחות, אפשר ואף רצוי לנצל את הטיפים אותם נציג לכם כאן, כל זאת מתוך מטרה להוביל לעיצוב

שדרוג המיטה

לב לבו של חדר השינה הוא כמובן המיטה. מאחר ומדובר באווירה של בית מלון יוקרתי, בחרו במיטה מעוצבת אשר תכתב עם האווירה שאותה אתם רוצים ליצור בחדר, כאשר בשביל אקסטרה פינוק אפשר להוסיף שכבת נוחות למזרן. מדובר בשכבה מפנקת אשר עשויה מבד לטקס טבעי, ואותה ניתן להזמין בעובי של כ-5 ס"מ או 8 ס"מ. בתי מלון רבים משתמשים בשכבה הזו לטובת הפינוק הנוסף, ועל כן מדובר בדרך מצוינת לשדרג לא רק את המיטה אלא גם את חווית השינה. בנוסף, שילוב של מצעים איכותיים עשויים מ-100% כותנה וכן כיסוי מיטה ישלים את המשימה ויהפוך את המיטה ללב לבו של החדר.

שילוב של אביזרי בישום

חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית חייב לכלול גם אביזרי בישום כמו למשל מפיצי ריח. בתי מלון נעזרים במפיצי ריח בשביל ליצור את האווירה של הפינוק והנופש, כאשר במדריך הבא תמצאו טיפים ליצירה של ניחוח מושלם שיעניק לכם את האפשרות להוביל ליצירה של חדר שינה שהוא גם מפנק אבל גם מריח נפלא. כיום ניתן לבצע רכישה של אביזרי בישום בעלות כספית נוחה ותוך שימת דגש על עיצוב מרענן שיקפיץ את המראה של החלל, כמו גם יפיץ ניחוחות נפלאים.

בחירה בסקלת צבעים

חדר השינה הוא מקום מפלט ורוגע, ועל כן צביעה של הקירות באמצעות שילוב של צבעים מונוכרומטיים כמו למשל תכלת, אפור בהיר או בז' מהווה דרך מצוינת ליצור חדר שינה מעוצב שנראה כאילו נלקח ממלון יוקרתי. במידה ואתם רוצים ליצור עיצוב ייחודי לכם, שילובי צבעים יכולים להקפיץ באופן משמעותי את הנראות של החדר ובהתאם לכך להקנות לו אופי שובבי שיתכתב בצורה מושלמת עם הטעם האישי שלכם.

 

 

פריטי טקסטיל לחמימות

כל מי שנכנס למלון יודע כי מעבר לעיצוב, מלונות נותנים דגש משמעותי על שילוב של פריטי טקסטיל כמו למשל שטיחים, כריות נוי וכן וילונות. בחירה של טקסטיל צריכה להתבצע בהתאם לקונספט העיצוב של החדר, אולם אפשר בהחלט לצאת מהקופסה ודווקא לבחור בפריטי טקסטיל עם נגיעות של צבע או טקסטורה מיוחדת, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של מרחב נעים והרמוני.

אקססוריז

הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל בין חדר שינה גנרי לבין חדר שינה מעוצב. אם עד לפני מספר שנים העלות של אקססוריז הייתה גבוהה למדי, כיום אפשר לבצע רכישה של אקססוריז בכל חנויות הסטוק בעלות כספית נגישה, ובהתאמה מדויקת לעיצוב הנבחר. יחד עם זאת, חשוב להיות מדויקים מאוד בבחירה ולא להעמיס יתר על המידה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לעיצוב הרמוני ונעים לעין.

לסיכום

תמיד חלמתם על חדר מעוצב ממש כמו בבית מלון? ובכן, כעת זה אפשרי! זה הזמן לעבור על הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, כמו גם לבנות לוח השראה ממלונות שבהם ביקרתם ויכולים לסייע לכם לטובת בחירה מדויקת של פריטים אשר יובילו בסופו של דבר לעיצוב מוגמר ויפהפייה שנראה כאילו נלקח ממלון יוקרתי בארץ או בעולם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות