בניחוח עדין: איך מבשמים את הבית כמו בבית מלון?

חוש הריח הוא חש דומיננטי מאוד שמשפיע באופן ישיר על התחושה ואפילו על האווירה בבית. למעשה, מאז פרוץ מגפת הקורונה נרשם זינוק ברכישה של מוצרים לבית, בייחוד בשל ההבנה כי ריח טוב בבית מאפשר לכם להרגיש ממש כמו במלון בחו"ל. אם גם אתם רוצים ליצור בבית ניחוח עדין ואפילו יוקרתי, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג מספר טיפים מעולים לבישום הבית – במינימום מאמץ. מוכנים? בואו נצא לדרך.

נרות גדולים

שילוב של נרות גדולים בחלל של הבית יוסיף לא רק מבחינת הנראות אלא גם מבחינת היכולת להוביל ליצירה של ריחות משכרים שנשארים לאורך זמן רב. שיטוט קצר ברשתות החברתיות יוביל אתכם לרשתות מובילות אשר מציעות נרות גדולים ובינונים במחירים נוחים לכל כיס, כאשר שימת הדגש היא על בחירה בנר עם ניחוח שאתם מתחברים ואוהבים. העדיפו לבחור בנרות עם ריחות קלאסיים ולא דומיננטיים, וזאת מתוך מטרה להוביל לריח עדין אך מורגש מאוד.

שטיפה הרצפה

לשטיפת הרצפה באופן קבוע יש חשיבות מבחינת הניקיון, אבל האם ידעתם שגם מבחינת הריח? בשביל להעצים את הריח אפשר להוסיף לתוך הדלי עם מים פקק עם מרכך כביסה, ובכך להוביל ליצירה של ריח מדהים שנשאר למשך זמן רב. מאחר ומדובר בנוזל סמיך למדי, השתמשו במים רותחים וכן המעיטו בנוזל רצפה, מתוך מטרה לנצל את הריח הטוב של המרכך לשטיפה.

מבשם אוטומטי

כיום ניתן לרכוש בכל רשתות השיווק מבשם ריח אוטומטי המופעל על פי דרישה. את המבשם הזה מחברים לחשמל, והוא יכול לפעול במשך כל היום או בהתאם לדרישות שלכם, וזאת על ידי הכוונה של הטיימר המוצמד  למבשם.

בניחוח עדין: איך מבשמים את הבית כמו בבית מלון?

קטורת

מזה מאות שנים שמשתמשים בארצות המזרח ובייחוד בתאילנד כמו גם בהודו בקטורת. מדובר במקלות ריח עוצמתיים במיוחד שניתן להרגיש אותם בכל פינה בבית, כאשר העלות של קטורת היא נמוכה למדי – בשוק ניתן למצוא קטורת במגוון גדול של ריחות במחירים שנעים בין 7 ₪ לחפיסה ועד ל 30 ₪ בעבור קטורת יוקרתית שנעשית בעבודת יד.

מבשם בדים

מבשם הבדים של הכביסה יכול לשמש בתור מפזר ריח. לאחר שאתם מסדרים את המיטה ואת הכריות בספה, זה הזמן להשפריץ מעט מהמבשם במרחק של כמה סנטימטרים ובכך ליצור לא רק ריח טוב בבית אלא גם ריח שיישאר לאורך זמן על הרהיטים שלכם.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו ליצור בבית שלכם אווירה של בית מלון, וזאת בשל ריחות עדינים שנשארים לאורך זמן. לאור הביקוש הגבוה, החלו גם בתי המלון הגדולים בארץ לספק לצרכנים אפשרות לרכישה של נרות כמו גם מפיצי ריח הקיימים במלונות, ועל כן גם זו אופציה מצוינת לניחוח מנצח בבית.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות