חושבים לקנות רכב? יש חלופה אחרת! היום עוברים לליסינג פרטי

אם אתם רוצים לרכוש רכב ומחפשים חלופה קצת יותר ריאלית, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. מה זה ליסינג פרטי, מה היתרונות שלו ולמה כדאי לכם לסגור את העסקה הבאה דרך סאן קאר? כל התשובות לפניכם.

מה זה ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי הוא דרך חדשה להחזיק רכב משלכם מבלי להיכנס להוצאות שלא תוכלו לצאת מהן. עם ליסינג פרטי, אתה יכול לשכור רכב לתקופה ממושכת – בדרך כלל שלוש או ארבע שנים – ולנהוג בו מבלי לבצע מקדמה או תשלומים חודשיים. ליסינג פרטי הוא לא רק דרך חדשה להחזיק את הרכב שלך, זה גם מספק גמישות מבחינת סוג המכונית שאתה יכול לשכור ומספר הקילומטרים שאתה יכול לנסוע בכל שנה. הסיבה לכך היא שאין מגבלות קילומטראז בליסינג פרטי ואין עמלות בלאי על הרכב המושכר. אגב, ליסינג פרטי ב-Suncar זו אחת האופציות המעולות עבורכם, נדבר על כך בהמשך המאמר.

מה היתרונות של הליסינג הפרטי?

לסוג זה של ליסינג יתרונות רבים והוא יכול להועיל מאוד לשני הצדדים המעורבים. ליסינג פרטי מציע גם יתרונות מס רבים על פני סוגים אחרים של מימון רכב, כגון מסים נמוכים יותר על פחת, ושיעורי מס מכירה נמוכים יותר בזמן הרכישה (אם אתה קונה את הרכב המושכר).

ליסינג פרטי יכול להיות זול יותר מאשר סוגים אחרים של ליסינג מכיוון שהוא אינו כרוך במעבר דרך סוכנות או סוחר של צד שלישי. האדם שבבעלותו הרכב יגבה פחות מסיבותיו האישיות וזה יכול לכלול כל דבר, החל מרצון יותר זמן עם משפחתו ועד לרצות להיפטר מהמכונית הישנה שלו ולקנות משהו חדש.

 

 

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עסקאות ליסינג פרטי?

במסגרת עסקאות ליסינג פרטי  נקבל תעודת אחריות עם קבלת הרכב. חשוב לעיין בו מקרוב כדי לראות מה מכוסה במסגרת הביטוח, מה משך האחריות, האם ישנה השתתפות עצמית מסוימת מטעמנו ובעיקר למי לפנות במקרה של תקלה. חשוב שתגלו את כל האותיות הקטנות לפני שאתם חותמים על העסקה כמובן.

אם אתם משלמים בהעברה בנקאית, ודאו שיש לכם מספיק נזילות לביצוע הרכישה וכיצד להעביר אותה. לדוגמה, לא ניתן להעביר את כל הסכומים דרך האפליקציה של הבנק שלכם. אם אתם משלמים במזומן, אנא ודאו שהסכום שעליכם לשלם אינו חורג ממגבלת הרכישה המאושרת במזומן. אם אתם מממנים, ודאו שהמממן מסוגל להעביר את הסכום בזמן הנדרש. אתה לא רוצה להסתבך ולהפסיד עסקאות בגלל קשיים טכניים.

זה הזמן להכיר את השירות של סאן קאר

סאן קאר היא חברה ותיקה ומנוסה מעולם הרכב שמציעה מגוון רחב של שירותים ללקוחות שלה, לרבות שירות של ליסינג פרטי כמובן. החברה הזו מאופיינת בסטנדרט שירות גבוה מאד וכשאתם סוגרים עסקה עם סאן קאר אתם יכולים להיות רגועים שאתם מקבלים את השירות הכי טוב שאתם יכולים לקבל.

בסאן קאר תוכלו למצוא מגוון רחב של רכבים בליסינג פרטי והתנאים שהיא מציעה ללקוחות שלה במסגרת העסקה הם תנאים סופר אטרקטיביים שלא מותירים מקום לספק או התלבטות. הצוות שישרת אתכם בסאן קאר הוא צוות מקצועי בעל עשרות שנים של ניסיון בתחום וגם אם זו העסקה הראשונה שלכם אצלה, סאן קאר תעשה הכל על מנת להתאים לכם את העסקה הטובה ביותר.

לסיכום,

אם אתם חושבים לרכוש רכב ומחפשים חלופה קצת יותר ריאלית שגם תאפשר לכם לעמוד בתשלומים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחון את השירות של סאן קאר לליסינג פרטי.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות