בדים לשמלות כלה ועד לביצוע: כל היתרונות בתפירת שמלת כלה בהזמנה אישית

בעידן שבו אירוע החתונה הפך לאירוע המשמעותי ביותר בחייה של כל אישה, אין ספק כי החלטה על שמלת הכלה היא אחת מההחלטות החשובות ביותר, בייחוד לאור הרצון להיראות שונה ומיוחדת. במקום לשוטט בין חנויות המעצבים ולשלם גם לא מעט כסף בעבור רכישה של שמלה, אפשר ואף רצוי לבחון את האפשרות של תפירה של שמלה בהזמנה אישית. מדוע מדובר בתהליך בעל יתרונות בולטים על פני רכישה של שמלה קיימת? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

תפירה של שמלת כלה – כך תוכלי לעצב ולתפור את שמלת החלומות

חלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה כולל בין היתר שיטוט בין חנויות מעצבים ומעצבות המתמחים בשמלות כלה. המחיר של שמלת כלה יכול להתחיל בכמה אלפי שקלים ולעיתים גם לעשרות אלפי, תלוי בדגם וכמובן בהרכב הבד. חשוב להכיר את האופציות השונות של בדים אשר יכולים להתאים לשמלת כלה, וזאת בשל היכולת שלכן ככלות לעתיד לפנות לתופרת מקצועית ולבצע את תהליך התפירה באופן עצמאי ועל פי דרישה. מדובר בטרנד שמצליח לכבוש לא מעט כלות, הן בשל היכולת לחסוך בעלויות אבל גם להוביל ליצירה של דגם ייחודי אשר מייצג את טעמכן האישי.

כיום דרך חנויות בדים מובילות כמו למשל קדנה ניתן לקבל ליווי מקצועי לטובת בחירה של בדים איכותיים שיכולים להתאים באופן מושלם לשמלת הכלה – החל מבד פשתן ועד כותנה, סאטן ועוד. שפע האפשרויות לבחירה כמו גם הרמה המקצועית של התופרות כאן בישראל הוא זה שהופך את התהליך לקל ופשוט יותר מאי פעם. כאשר לוקחים בחשבון את הליווי האישי של הצוות המקצועי, ניתן יהיה להוביל לקבלת החלטות מדויקות בנוגע להרכב הבד, ובהתאם לכך להוביל לתפירה של שמלת כלה על זמנית וכזו אשר מייצגת אתכן ואת טעמכן האישי באופן הטוב ביותר.

 

 

מה חשוב לדעת לפני שמחליטים לתפור שמלת כלה?

טווח המחירים של שמלת כלה בתפירה אישית מתחיל במאות שקלים ויכול להגיע גם לאלפים, תלוי במורכבות התפירה וכמובן בהרכב הבד. עוד לפני שרוכשים את הבדים, רצוי לבצע חקר שוק מקיף ולבחור בתופרת ותיקה ובעלת המלצות מוכחות בתחום, וזאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתן מגלות בדקה ה-90 כי יש עוד תיקונים והשמלה לא מוכנה. שיתוף פעולה מלא ביניכן וכן יחסי אמון ביניכן לבין התופרת יוביל בסופו של דבר לעיצוב של שמלה אשר מייצג אתכן כהלכה, כאשר כלל הברזל שצריך להנחות אתכן בתהליך הוא לעצב ולתפור שמלת כלה שממנה ניתן להתרשם, אבל להתפעל יותר ממי שלובשת אותה בגאווה. על כן, מומלץ להתחיל בתהליך העיצוב והתפירה לפחות כשלושה חודשים לפני יום החתונה, ועם הזמן לבצע את התיקונים הנדרשים שיניבו בסופו של דבר תוצר מוגמר בדמות של שמלת כלה יפהפייה ובלתי נשכחת.

לסיכום

תפירה של שמלת כלה בהזמנה אישית ובתפירה המתבצעת על פי המידות שלכן ככלות לעתיד מהווה הזדמנות מצוינת ליצור אמירה אופנתית. השילוב של האפשרות לתפירה המתבצעת ברמה הגבוהה ביותר ועל פי דרישה – הן על ידי קבלת השראה משמלת כלה או עיצוב המתבצע מאפס לצד השקעה כספית בבדים איכותיים שיובילו לעיצוב של שמלה באיכות הגבוהה ביותר אשר מייצגת בצורה מושלמת את הטעם האישי, ויוצרת גם חותם באירוע משמעותי כמו אירוע החתונה. על כן, בחירה של בדים איכותיים לצד איתור של תופרת מקצועית הוא הבסיס להצלחה מבחינת התפירה, והעיצוב הסופי של שמלה מרגשת כמו שמלת החתונה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות