לוק מנצח: איך אפשר לשדרג כל אאוטפיט באמצעות התכשיט הנכון?

כמה פעמים קרה לכן שעמדתן מול המראה, לבושות טיפ טופ, ובכל זאת הרגשתן שמשהו במראה הסופי חסר? ולא שחסרים לכן תכשיטים, אבל אתן לא מצליחות להחליט מה הולך עם מה ואיזה שילוב לעשות. תכשיטים הם צורה עתיקה של התקשטות וביטוי אישי, ויש בהם יכולת לתת את הטאץ' הסופי לכל לוק, להפיח חיים בכל בגד ולעזור לכן לשדר את מי שאתן. אז איך מצליחים להשתמש בתכשיטים בדרך מאוזנת, שלא תשתלט יותר מידי על ההופעה ושתבטא את מי שאתן? שתרגישו איתן נשיות ויפות יותר בדיוק במידה שאתן מחפשות? המשיכו למאמר הבא לקרוא כמה טיפים בדיוק בנושא הזה.

הבנת המטרה של שילוב תכשיטים בתלבושת

בתור התחלה חשוב להבין את הפונקציות שתכשיטים יכולים למלא:

 • הדגשות: תכשיטים יכולים לשמש כדי למשוך תשומת לב לחלק מסוים של התלבושת או הגוף שלך. תוכלו להשתמש בשרשרת באורך מסוים כדי למשוך את המבט לכיוון עצם הבריח למשל, או צמידים יפים שימשכו את המבט לפרק היד.
 • הוספת ניגודיות: אם אתן לובשות בגד מונוכרומטי או ניטרלי, אבני חן בצבעים בהירים יכולים להכניס נגיעות של צבע.
 • השלמת המראה: בגדים הם כמו רכיבים במטבח. אחרי ששילבנו אותם צריך לתבל. תכשיטים עושים בדיוק את זה ועוזרים לכן לחבר את כל החלקים וליצור מראה שלם.

בחירת החלקים הנכונים

המפתח לשילוב תכשיטים הוא השלמה ולא הצפה. כך תבחרו את התכשיטים הנכונים:

 • מורכבות התלבושת: למורכבות התלבושת יש משקל על התכשיט שתבחרו. אתן תרצו שכל האלמנטים בסופו של דבר יעבדו ביחד ולא זה לצד זה. אם הבגדים שבחרתן צבעוניים ובעלי עיצוב מורכב, העדיפו תכשיטים ניטרליים, ולהיפך.
 • התאמה למחשוף: נסו להתאים את השרשרת לצורת המחשוף שלכן. למחשוף בצורת V התאימו שרשרת עם צורה דומה. עבור מחשוף עגול שרשרת קולר תהיה מצוינת, לצווארון גולף התאימו שרשרת ארוכה המסתיימת באזור החזה.
 • התאמה לתסרוקת: לתסרוקת קצרה עגיל ארוך יכול להיות מחמיא ביותר. עבור תסרוקת ארוכה יותר כדאי להתאים עיגולי חישוק גדולים או קטנים, וכל עגיל בצבע מנוגד לשיער על מנת שיבלוט מתוכו.

 

 

שילוב צמידים וטבעות

צמידים וטבעות הן תוספת נהדרת ללוק, וגם כאן איזון היא מילת המפתח. אם אתם לובשים בגד עם שרוולים ארוכים, צמיד זהב יחיד יכול לשמש כסיומת אלגנטית ליד המכוסה. לגבי טבעות, החוק הוא שמירה על ריווח – הקפידו שלפחות אצבע אחת ביד תהיה ללא טבעות לטובת מראה מאוורר. כמו כן הקפידו לשלב טבעות בגדלים שונים ולא אחידים.

הרמוניה בין מתכות וצבעים

שילוב של סוגי מתכות יכול להיות מסוגנן אם נעשה מתוך כוונה. עם זאת, אם אתן מעדיפות מראה שמרני יותר, נסו לבצע את הפעולות הבאות:

 • התאימו גווני מתכת: התאימו את סוג המתכת של כל התכשיטים שעליכן- אם בחרתן בשרשרת זהב שדכו לה טבעת מוזהבת.
 • שקלו צבעי אבני חן: היעזרו באבני חן שונות כדי להבליט ולהדגיש את ההופעה שלכן. לדוגמה, שרשרת אמרלד יכולה להעצים תלבושת בגוון ירוק או ניטרלי.

התאימו לאירוע

 • אירועי יום: אירועי יום דורשים בדרך כלל אלמנטים עדינים ופשוטים יותר. שילוב של תליונים מיוחדים, או צמידים סרוגים הם תוספת נהדרת שלא יוצרת מראה מושקע מדי.
 • אירועי ערב: ליציאות ערב ובמיוחד לאירועים רשמיים, שלבו תכשיטים עם אמירה נועזת יותר. החל מעגילים נשפכים, שרשראות דרמטיות או צמידי זהב נוצצים.
 • סביבת עבודה: לאירועים הקשורים בעבודה או לאאוטפיט של יום עבודה שגרתי נסו למצוא את האיזון בין תכשיט מרשים אך אלגנטי.

טיפים אחרונים

 • הימנעו מעומס יתר: עד כמה שזה מפתה ללבוש את כל הפריטים האהובים עליכם בבת אחת, במקרה הזה פחות זה יותר. עדיף ללבוש כמה פריטים שמשלימים זה את זה מאשר הרבה תכשיטים שמאפילים אחד על השני.
 • תחזוקה שוטפת: נקו באופן קבוע את החלקים שלכם כדי לשמור על הברק שלהם ובדקו אם יש תיקונים נחוצים. הימנעו ממקלחת עם תכשיטים שאינם מגיבים טוב לחשיפה עם מים.
 • סמכו על האינסטינקטים שלכן: בסופו של דבר, אף מדריך כתוב לא ידע להדריך אתכן לבטא את מי שאתן. אחרי כל הטיפים הישארו נאמנות לטעם האישי שלכן ובטאו אך ורק אותו.

לסיכום

שילוב תכשיטים בסגנון האישי שלכן הוא דרך עדינה אך משמעותית לבטא את אינדיבידואליות ולשפר את המראה. בין אם על ידי אלגנטיות מאופקת של שרשרת עדינה או אמירה נועזת של טבעת סטייטמנט, התכשיט הנכון יכול לשדרג כל לוק. על ידי בחירה בתכשיטים המשקפים את האישיות שלכן תוכלו לבטא ללא מאמץ סגנון ייחודי ולהשאיר רושם מתמשך. לא מדובר בכמות התכשיטים שאתן עונדות, אלא בשילוב המאוזן של פריטים המשקפים את הטעם שלכן. כאשר אתן בוחנות את קולקציית התכשיטים בבית ושוקלות כיצד לשלב אותה בלבוש היומיומי, זכרו את הכוח של פשטות ואיזון.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות