כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה

טורקיה נחשבת מזה שנים רבות למדינה המובילה בתחום השתלות השיער, ולא בכדי. למעשה, בעבור גברים או נשים שסובלים מהתקרחות, השתלת שיער בטכניקה מתקדמת המתבצעת במרפאה מובילה בטורקיה מהווה הזדמנות מעולה להגביר את הביטחון והדימוי העצמי ואף לעבור את ההליך במרחק טיסה קצר מישראל, עם זמן החלמה קצר ובאחוזי הצלחה גבוהים בכל הקשור לצמיחה מחודשת. אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי בשיער שלכם, להלן כל מה שצריך לדעת אודות השתלת שיער בטורקיה.

השתלת שיער – למי היא מתאימה?

אם עד לפני מספר שנים הפתרון להתקרחות היה שימוש  בתכשירים או אפילו פאות, כיום בחסות הטכנולוגיה הצליחו לפתח שיטות ייעודיות שנועדו לכסות את אזורי ההתקרחות באמצעות זקיקי שיער חדשים. טורקיה היא מעצמה בתחום בעקבות שורה ארוכה של רופאים אשר מנהלים מרפאות משגשגות המציעות לא רק שירות אישי המותאם בדיוק לצרכים של כל מטופל אלא גם הצעת מחיר נגישה מאוד, כאשר פערי המחירים בין השתלת שיער בטורקיה לבין ישראל מגיעים לעשרות אחוזים. אתר balding מביא את כל המידע על מחיר השתלת שיער בטורקיה, וזאת מתוך מטרה לסייע לכם להתכונן לקראת ההליך שיכול להתאים גם בעבור נשים וגם בעבור גברים שסובלים מנשירת שיער שמובילה להתקרחות.

יחד עם זאת, בשביל להגדיל את סיכויי ההצלחה נדרש לפנות בהקדם למרפאה בטורקיה ולא לחכות, מאחר וככל שאזורי ההתקרחות מתרחבים כך היכולת להוביל להשתלה מוצלחת של זקיקים פוחתת באופן משמעותי, מאחר וחלק בלתי נפרד מתהליך ההשתלה כולל הוצאה של זקיקים באמצעות מכשור מיוחד והשתלה באזורי ההתקרחות.

 

 

פתרון אידיאלי להתקרחות

אם אתם סובלים מהתקרחות, זכרו כי אתם לא לבד ומדובר בתופעה שכיחה שמתרחשת בעקבות מגוון רחב של סיבות – החל מהשפעות גנטיות ועד לחץ, נטילה של תרופות מרשם ועוד. ישנן לא מעט שיטות להארכת שיער שבהן ניתן להיעזר, אולם השיטה הטובה והאיכותית ביותר היא השתלת שיער, וזאת בשל אחוזי ההצלחה הגבוהים כמו גם פיתוח של מכשור מיוחד המאפשר לבצע את התהליך של הוצאת הזקיקים והשתלה שלהם מבלי שניתן יהיה להבחין בכך. זמן ההחלמה הוא קצר יחסית, וניתן לחזור לשגרת החיים בפרק זמן של מספר ימים לאחר הטיפול. היתרון של טיסה לטורקיה לטובת ביצוע ההליך נובע בין היתר בשל הליווי האישי אותו אתם מקבלים דרך חברות מקצועיות שהבינו את הביקוש הגבוה ועל כן מציעות חבילות הכוללות היוועצות עם רופא מומחה עוד לפני הטיסה, כרטיסי טיסה, מלונות מרכזיים ברמה של חמישה כוכבים וכמובן את ההליך עצמו אשר מהווה פתרון אידיאלי למצב של התקרחות.

הליווי האישי הוא חיוני מאחר ובטורקיה ישנם אלפי מרפאות המתמחות בתחום של טיפולי אסתטיקה והשתלת שיער, ועל כן הליווי המקצועי של חברה אשר מתמחה בתחום של השתלות שיער בטורקיה תאפשר לכם לקצר תהליכים ואף להיות בטוחים כי אתם עוברים את ההליך אצל רופא מומחה ובעל המלצות מוכחות בתחום.

מה חשוב לדעת לגבי השתלה?

תחום השתלות השיער התפתח באופן משמעותי בעשור החולף, וזאת בעקבות פיתוח של טכניקות השתלה מתקדמות. טכניקה הנקראת FUT נחשבת לטכניקה מתקדמת מאוד להשתלה והיא כוללת לקיחה של רצועת שיער מאזור הקרקפת האחורי, חלוקה של השתלים לקבוצות ולאחר הכנה שלהם הם מושתלים באזורים המתקרחים. טכניקה נוספת נקראת בשם FUE שבמסגרתה מחלצים זקיקי שיער בודדים ואותם משתילים באזור הנתרם, עם מינימום של הצטלקות. כפי שציינו, זמן ההחלמה הוא יחסית קצר וניתן לנצל את השהות בערים כמו למשל איסטנבול לטובת שופינג, ביקור במסעדות ועוד, ולאחר מכן חזרה לארץ. בפרק זמן של בין חצי שנה ועד שמונה ניתן יהיה להבחין כבר בשינוי בקו השיער, כחלק משינוי נראה לעין שגם יגביר את הביטחון והדימוי העצמי, בעקבות מראה שיער מלא ובריא.

לסיכום

טורקיה היא מעצמה כלל עולמית בתחום של השתלות שיער. במרחק של שעה וחצי בלבד טיסה מישראל תוכלו גם אתם לעבור את ההליך המהפכני הזה, ובהתאם לכך לשנות באופן דרמטי את המראה של השיער, ממראה מקריח למראה שופע – מבלי שניתן יהיה להבחין כי עברתם את ההליך הזה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

התצוגה של שאנל

נגישות